Podczas tegorocznych targów CES 2025 w Las Vegas Maria Hahn wzięła udział w inspirującym wywiadzie z @Kubą Klawiterem na kanale Tech Week. 🎙️✨
Maria Hahn opowiedziała o swoim przełomowym produkcie – CortiSense, urządzeniu zaprojektowanym do monitorowania poziomu kortyzolu w czasie rzeczywistym. To innowacyjne rozwiązanie pomaga użytkownikom lepiej zarządzać stresem, wspierając jednocześnie zdrowie psychiczne i fizyczne.
Z dumą podkreśliła, że Nutrix AG otrzymało prestiżową Nagrodę Innowacyjności za CortiSense na CES 2025! 🏅 To wyjątkowe wyróżnienie pokazuje, jak technologia może zmieniać nasze podejście do zdrowia i dobrego samopoczucia.
🔗 Obejrzyj pełny wywiad tutaj: https://lnkd.in/dEwmTcXe
Gratulacje dla Maria Hahn i zespołu Nutrix AG za to niesamowite osiągnięcie! 🌟
📩 Co sądzicie o potencjale technologii takich jak CortiSense? Która innowacja z CES 2025 zrobiła na Was największe wrażenie?
#CES2025 #CortiSense #Nutrix #Innowacje #Technologia #HealthTech #MariaHahn #KubaKlawiter #TechWeek