Oferty pracy

Paulina Wojciechowska

PR Menedżer

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie analiz finansowych, branżowych, biznesplanów, teaserów oraz wycen przedsięwzięć.
  • Bieżąca analiza potrzeb oraz wsparcie spółek portfelowych funduszu.
  • Reprezentacja funduszu na wydarzeniach branżowych.
  • Wsparcie kadry zarządczej funduszu w zakresie bieżących obowiązków.
  • Spotkania z pomysłodawcami oraz bieżący nadzór nad realizacją założonych celów biznesowych (wraz ze zdobywanym doświadczeniem).

OFERUJEMY:

  • Poznanie od wewnątrz działania funduszu inwestycyjnego venture capital,
  • Wsparcie zespołu funduszu w codziennych wyzwaniach,
  • Współpracę przy ciekawych projektach startupowych,
  • Kontakt ze spółkami portfelowymi,
  • Możliwość samodzielnego działania i współpracy z doświadczonymi specjalistami z różnych dziedzin,
  • Dobrą atmosferę i współpracę w młodym, interdyscyplinarnym zespole.

OCZEKUJEMY:

  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Umiejętności organizacyjne oraz dbałość o szczegóły w pracy na dokumentach,
  • Zdolności analitycznych,
  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych.
  • Dostępności min. 1 miesiąc przez 3 dni w tygodniu.

kontakt@evigalfa.com

do dnia 31 grudnia 2022, wpisując w tytule maila: „Praktyki EVIG Alfa – Warszawa”.